Connect with us

Koktail

Piešťanský park opäť zaplnia rozprávkové bytosti

Published

on

Deti z Piešťan, z blízkeho okolia i z ďaleka, sa tento rok môžu znovu tešiť na Prechádzku rozprávkový parkom. Rozmanité rozprávkové bytosti zavítajú do Piešťan v sobotu 10. júna. Stretnúť sa s nimi budete môcť na jedenástich stanovištiach, kde sú pre deti pripravené zaujímavé úlohy a po ich splnení získajú na konci malú spomienku na tohtoročnú edíciu Prechádzky rozprávkovým parkom.

Druhý júnový víkend sa chystajú do Piešťan na stretnutie s deťmi rozprávkové bytosti zo súčasnosti i z ďalekej minulosti. Stretnúť budete môcť Mimonov, ktorí už  chystajú zaujímavú prekážkovú dráhu. Ariel príde so svojimi kamarátkami rybičkami, Bob staviteľ zase prinesie všetko potrebné na stavbu domu, ktorý mu iste deti s radosťou pomôžu vybudovať.

Tešiť sa môžete tiež na stretnutie s postavami z rozprávok Zootropolis, Rapunzel, Kráska a zviera či Spidermanom, ktorý deti naučí oko preliezť pavučinou a neprilepiť sa na žiadne vlákno. Množstvo zábavy si užijete s pirátmi a Sponge Bobom, ale aj s Elzou z rozprávky Frozen. Sven je už poriadne hladným, takže ho bude treba nakŕmiť a on na oplátku určite pomôže pri plnení úlohy, ktorú si pripravila Elza.

Janka a Marienku deťom určite nebude treba predstavovať a asi je jasné aká úloha na malých šibalov čaká s týmito rozprávkovými postavičkami. Samozrejme im bude treba pomôcť vyzdobiť medovníčky, ktoré pojedli. Bude si však treba dať pozor na Ježibabu a nenechať sa zlákať jej medovými rečami.

Advertisement
Hello GPT

Chlapcov určite zaujme Lego príbeh, kde si budú môcť vyskúšať svoje staviteľské zručnosti.

Organizátori podujatia z Materského centra Úsmev s podporou Mesta Piešťany a Rezortu Piešťany sa stretnutie s vami tešia druhú júnovú sobotu dopoludnia.

-inf-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články