Skautský 80. zbor Ginko Piešťany sa rozšíril o nových členov prvého oddielu skautov a skautiek Sereď, ktorý chce prispieť k skvalitneniu života v meste. Spolu s Piešťancami chcú postaviť nové netradičné ihrisko – štýlovú fit dráhu z prírodných materiálov v areáli základných škôl J.A. Komenského a CZŠ sv. Cyrila a Metoda v Seredi.

PrekonajSamSebaSkauti s s projektom Prekonaj sám seba zapojili do grantovej schémy Komunitné projekty Nadácie VÚB. Projekt bol úspešný a hodnotením odbornej komisie sa dostal do výberu 3 najlepších projektov v Trnavskom kraji. Teraz ich čaká druhá fáza, ktorou je verejná hlasovacia SMS súťaž. Hlasovanie bude prístupné do 20. novembra. Víťaz získa grant v hodnote 10 000 eur na realizáciu svojho projektu.

 

Pomôcť im môžete hlasovaním na stránke www.vub.sk/komunitne-granty. Najskôr si treba zvoliť kraj TT a na projekte „Prekonaj sám seba, Slovenský skauting, 80. zbor Piešťany“ kliknúť na hlasuj. Zasielanie SMS správ je pre užívateľov bezplatné. Dôležité – podľa pravidiel je možné hlasovať z jedného telefónneho čísla len jedenkrát. Hlasovanie funguje v prehliadačoch Chrome a Internet Explorer.
Skauting je celosvetová organizácia, ktorej cieľom je výchova detí a mládeže.
V skautingu sa deti a mladí učia nové a zaujímavé veci a nachádzajú si tu skvelých priateľov. Mladí sa učia pozitívnemu vzťahu k svojej vlasti, k svojmu mestu a prírode.
Skauting je pre ľudí, ktorí chcú prekonávať svoje limity – ponúka ľuďom bez rozdielu veku netradičné aj adrenalínové športy, či účasť na outdoorových aktivitách ako bicyklové výpravy, splavy či tábory vo voľnej prírode a zároveň sa aktívne podieľa na ochrane prírody.

PrekonajSamSeba2Zdroj: Tlačová správa, foto: FB Slovenský skauting 80. zbor Ginko Piešťany

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972