Ešte len 17-ročný Piešťanec Dávid Nemec si plní sny vo svete produkcie klipov a promo videí. Študent Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera stihol v mladom veku vytvoriť množstvo kvalitných videí, v novembri tohto roku uzrel svetlo sveta klip k piesni Go Away pre Celeste Buckingham, na ktorom spolupracoval ako asistent produkcie so Samuelom Hoffmanom. Na konte má viaceré natáčania v našom meste, medzi nimi bol napríklad aftermovie z letných podujatí ako CityFest a TOPFEST, ale napríklad aj z festivalu VIBE na východnom Slovensku.

Dávid Nemec sa venoval pretekaniu na motokárach, túžil však po točení a s pomocou rodičov i z ušetrených peňazí si kúpil vytúženú zrkadlovku. Prvé video točil na požičanú techniku a vo svojich tvorivých začiatkoch sa venoval výrobe videí zo skateparkov. Úspešný Piešťanec sa vďaka talentu dostal k spolupráci na veľkých projektoch a po dvoch rokoch používa techniku za desiatky tisíc eur.

Okrem klipu k singlu Go Away od známej speváčky Celeste Buckingham spolupracoval aj na letnom hite VIBE, ktorý naspieval Majk Spirit, mladý Pieťancec pomáhal pri záberoch vytvorených z dronu. Inšpiráciu čerpá od zahraničných tvorcov, akými sú Sam Kolder, Jordan Taylor Wright, ale zároveň sa snaží zachovať si svoj originálny rukopis. Nižšie nájdete videá, ktoré Dávid Nemec vyrobil..


-red/Zdroj: refresher.sk/Foto: Dávid Nemec-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972