Margaréta Ondrejková z Čachtíc očarila svojim spevom nielen divákov súťaže Česko Slovensko má talent, ale aj porotu. Tá sa o jej vystúpení vyjadrovala v superlatívoch a Jaroslav Slávik ju poslal priamo do finále.

 

Margaréta sa spevu venuje približne sedem rokov. Podľa jej slov sa k nemu dostala náhodou. Zdravotné problémy s nohami, ktoré mala  spôsobili, že tri roky mohla chodiť iba s barlami. Práve v tom čase vyskúšala spev, keďže iné robiť príliš nemohla. Lekári ju aj vďaka jej bojovnosti napokon dali dokopy.

Postup do finále Česko Slovensko má talent nie je pre mladú slečnu z obce pod Čachtickým hradom prvým úspechom. Už vlani zaznamenala veľké víťazstvo na medzinárodnej súťaži. Po úspechu v speváckej súťaži Sanremo Junior v Prahe, kde spievala aj pred Mirom Žbirkom, či Helenou Vondráčkovou, postúpila do celosvetového finále v Taliansku. Tam svoj výkon zopakovala a očarila aj medzinárodnú porotu.

Pri vystúpení v Česko Slovensko má talent s piesňou Warrior od Demi Lovato, naskakovali porote aj divákom v sále zimomriavky. Nasledoval potlesk po stojačky a skandovanie divákov „zlatý bzučiak“. Porotca Jaro Slávik napokon túto žiadosť vypočul a poslal mladú Čachtičanku priamo do finále.

Ďalšiu pieseň v jej podaní si môžete vypočuť z Youtube:

-th- Screenshot: TV Joj

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972