Najväčší motoristický festival CAR at TUNING PARTY XV je už tu. Na piešťanskom letisku sa v  piatok, 15. júna, stretnú fanúšikovia motorizmu a dobrej zábavy. Organizátori pre tento rok prichystali Drift Cup, do ktorého sú zaregistrovaní známi aj menej známi jazdci, medzi ktorých patrí Jánoš Onódi, Fero Buliter Jarolím, či Ježek.

Do preteku sa máte možnosť zaregistrovať aj vy v kategórii street, alebo po splnení technických podmienok aj do vyššej kategórie. Piatková motoristická zábava začína voľnými šprintami na letiskovej dráhe, ktorých sa môže zúčastniť naozaj každý, kto je držiteľom vodičského oprávnenia. Ak sa mu táto disciplína zapáči, má možnosť registrácie na oficiálny sobotný pretek na štvrť míle s časomierou a profesionálnymi šprintérmi.

Medzi týmito dvoma motoristickými akciami sa ocitne hlavný stage, na ktorom už o 20:00 odštartujú svoje vystúpenia špičky slovenskej hip-hopovej scény – KONTRAFAKT, KALI, MAJSELF s GRIZZLY, PATER a HELY. Medzi vystúpeniami sa vám predstaví desiatka finalistiek MISS CARAT TUNING v niekoľkých módnych prehliadkach. CARATKY sa nedávno vrátili z týždňového sústredenia v Tunise, ktoré im zabezpečil hlavný partner podujatia Discover Tunisia. Priamo počas finále budete svedkami premiéry sexy videoklipu z krásnej tunisskej exotiky.

A ktorá kráska získa titul kráľovnej slovenských motoristov? To sa dozviete už 15. júna tesne pred polnocou. Na záver večera vás roztancuje popredný slovenský DJ Mairee so svojimi top setmi a  párty ukončia VelkeVeci LIVE.

Ani tento rok nezabudlo na množstvo sprievodných atrakcií. Tešiť sa môžete na neopakovateľnú MOTOTV show v podaní najlepších slovenských kaskadérov. Drift taxi, night drift show, pokus o slovenský rekord v jazde na prednom kolese na motorke, motoristické simulátory a množstvo ďalších moto atrakcií.

Chýbať nebude ani In da Club stage s najlepšími slovenskými Dj´s, ktorí vás zahltia tým najlepším z elektronickej hudby. Medzi DJ´mi treba spomenúť mená ako Johnny de City alebo Lucas da Loop. Aby toho nebolo málo, priamo na Car at Tuningu bude nanovo postavený New Car Fans Cup, kde môžete vidieť nielen slovenských, ale i zahraničných tunerov a v blízkosti lešteniek bude prebiehať Audio Cup Slovakia, v ktorom si súťažiaci zmerajú sily v hodnotách určených dB metrom. Aj do Audio Cupu je vám umožnené zaregistrovať sa priamo na mieste. Fanúšikovia BMW môžu stretnúť ľudí s rovnakou krvnou skupinou, keďže BMW Vikings založili na CaTP klubové parkovisko, na ktorom uvidíte viac ako 100 áut tejto značky všetkých ročníkov a modelov.

Vstupenky na toto podujatie sú dostupné v predpredaji do štvrtka alebo priamo na mieste.
Viac informácii o pripravovaných súťažiach  www.carattuningparty.sk/sutaze/ a všetko o MISS CARAT TUNING na www.carattuningparty.sk/miss-ct/.

TS

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972