Organizátori Quiz Night pozývajú na druhé kolo

31. októbra 2013 Off Od

Aké je skutočné meno obrazu známym pod názvom Mona Lisa, čo je to Garra rufa alebo ako sa volá piata planéta slnečnej sústavy. Aj na tieto otázky museli správne odpovedať účastníci prvej tohtoročnej Quiz Night.  Novembrové kolo tejto zábavno-vedomostnej súťaže sa uskutoční už v stredu 6. 11. o 18.00 h U Čiernej pani. Zúčastniť sa môže každý.

[singlepic id=47828 w=540 h=320 float=center]

Víťazmi septembrového kola sa stali Čašníci

Na každé z týchto podujatí kedysi pravidelne chodilo okolo sto ľudí. Vytvorili šesť až desať členné družstvá, ktoré museli rýchlo a správne odpovedať na otázky z rôznych oblastí v angličtine aj slovenčine. Na každej Quiz Night panovala napätá súťažná atmosféra, pretože vedomosti účastníkov boli veľmi dobré.

Tradíciu týchto spoločenských stretnutí chcú organizátori opäť obnoviť. Na druhú tohtoročnú Quiz Night preto pozývajú nie len študentov angličtiny, ale aj širokú verejnosť. Kamaráti, kolegovia alebo spolužiaci môžu vytvoriť súťažné družstvá a pri zábavnej hre si zlepšovať angličtinu, ale aj popíjať pivo a ochutnať slávne chilli Craiga Brickmana.

Vstup na podujatie je voľný a registrácia vopred nie je nutná, stačí prísť v stredu 6. novembra o 18.00 h do Čiernej pani.

(inf)