Connect with us

Koktail

Organizátori celoslovenského turistického zrazu odhaľujú program

Published

on

Piešťany zažijú v roku 2018 návštevu turistov z rôznych končín Slovenska, miestny turistický oddiel TJ Bezovec totiž organizuje 65. ročník celoslovenského zrazu Klubov slovenských turistov a 49. stretnutie turistických oddielov mládeže KST. Usporiadatelia prevzali štafetu na Duchonke v júli minulého roku a odvtedy pilne plánujú program pre stovky milovníkov turistiky. Pre záujemcov už sprístupnili webovú stránku s novinkami, pripravili video-pozvánku prezentujúcu krásy nášho mesta i okolia a známy je už aj jeden z cieľov bohatého turistického programu. Podujatie sa uskutoční v dňoch 2. až 8. júla 2018.

Advertisement
Hello GPT

V dňoch 6. a 7. júla organizátori z Klubu slovenských turistov TJ Bezovec Piešťany plánujú turistické výlety a ako cieľ vybrali lyžiarske stredisko Ahoj. Na účastníkov 65. ročníku celoslovenského zrazu Klubov slovenských turistov a 49. stretnutia turistických oddielov mládeže KST čaká vatra na opekanie, občerstvenie pri ľudovom domčeku, polievka z domácej kuchyne i čapované nápoje. Deti sa môžu zabaviť pri viacerých súťažiach, chýbať medzi nimi nebudú napríklad kohútie zápasy, či hod papekom na zajaca.

Ďalšie informácie ohľadom plánovaných turistických trás odhalia účastníkom zrazu postupne. Už teraz je však jasné, že turisti sa na nich budú orientovať podľa nových značiek, o ktorých osádzanie a maľovanie sa intenzívne starajú značkári.

Advertisement
Hello GPT

-red/Zdroj a foto: Klubu slovenských turistov TJ Bezovec Piešťany-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články