Ceny primátora čaká tento rok slávnostné odovzdávanie počas galavečera Osobnosť mesta Piešťany v Dome umenia, ktorý je naplánovaný na 6. mája. Oproti uplynulým ročníkom pribudnú viaceré zmeny, okrem spoločného odovzdávania ocenení v celkovo jedenástich kategóriách bude odlišná i prezentácia laureátov prostredníctvom videodokrútok. Svetlo sveta už uzrelo prvé promo video, pozrieť si ho môžete nižšie.

Primátor mesta Piešťany Miloš Tamajka bude tento rok udeľovať ocenia v jedenástich kategóriách. Medzi nimi sú Najúspešnejší dospelý športovec, Najúspešnejší mládežnícky športovec, Najúspešnejší kolektív, Tréner alebo Zaslúžilý pracovník v športe a anketa o Najobľúbenejšieho športovca. Ocenenie Filantrop roka je určené podnikateľov, ktorým záleží na verejnom dianí v meste Piešťany, Kultúrna osobnosť roka sa udeľuje na základe zásluh a dlhoročnej činnosti v oblasti kultúry a Kultúrny počin roka získa osobnosť za výnimočný počin pre verejnosť v oblasti kultúry.

Nová kategória Čin roka je vyhradená pre ocenenie mestskej i štátnej polície, ale aj hasičských a záchranných zložiek za výnimočný skutok jednotlivca alebo skupiny. Vyhlásená bude osobnosť s najväčším prínosom v environmentálnej oblasti, podobne tak bude ocenený aj obyvateľ mesta so zásluhami v sociálnej oblasti.

-lt/Zdroj a foto: Galavečer Osobnosť mesta Piešťany – Intro from Bona Publica

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972