Connect with us

Koktail

O titul Majster Scavenger Hunt 2016 sa popasuje takmer desať tímov

Published

on

Už ostáva iba pár hodín do vypuknutia druhého ročníka najšialenejšej hry v Piešťanoch. Scavenger Hunt nepozná prekážky a hranice, pozná len vyzývateľov, ktorí sa tejto hre postavia už túto sobotu od 15:00. Necelých desať trojčlenných tímov sa odhodlalo postaviť tohtoročnej výzve a idú si pre titul majstra Scavenger Hunt 2016. Najlepšie tím vyhráva vouchery do kina a okrem toho najlepšie dva tímy vyhrajú poukážku na bowling, kde bude ďalej pokračovať ich boj.

Od 14:30 pred kinom Fontána je zahájené prihlasovanie registrovaných tímov a následne o 15:00 sa tímy rozpŕchnu po celom meste a odštartuje samotná hra, ktorá potrvá 2 hodiny. Tímy sa počas týchto 2 hodín budú musieť popasovať s tridsiatimi bláznivými úlohami, ktoré budú hodnotené na základe ich úrovne jedným až tromi bodmi. Všetky úlohy musia tímy zdokumentovať fotkou alebo videom, či nám ich odprezentovať. O 17:00 bude prebiehať kontrola splnených úloh, kde nám ukážu jednotlivé fotky a videá na základe ktorých im bude udelený prislúchajúci počet bodov. Približne o 18:00 v ŽiWell bude prebiehať hodnotenie, udeľovanie diplomov pre najlepšie tímy a vyhlásenie víťazného tímu a nositeľa titulu Majster Scavenger Hunt 2016.

Advertisement
Hello GPT

Pre viac informácií sleduj samotnú udalosť na facebook-u: Scavenger Hunt Piešťany
Počas samotnej súťaže môžete sledovať fotky, ktoré budeme postupne pridávať, sleduj #SH2016

Už si niekedy počul o hre s názvom „Scavenger hunt“? Určite áno, len si to pod názvom možno nevieš predstaviť. Ide o zábavnú hru, kde sa ľudia rozdelia do tímov a všetky tímy dostanú rovnaký zoznam vecí, ktoré treba splniť. Všetky splnené úlohy musia byť doložené fotografiou/videom alebo niečím iným dokazujúcim, že úloha bola splnená. Na splnenie všetkých úloh je však limitovaný čas. V prípade, že sa niektorej skupinke podarí splniť všetky úlohy pred skončením určeného času, skupina získava bonusové body. Ak skupina nestihne splniť všetky úlohy, netreba vešať hlavy, pretože pri hodnotení sa pozerá nielen na číslo splnených úloh, ale, a to hlavne, aj na kreativitu, nápaditosť a humor.

Advertisement
Hello GPT

Jedna z úloh môže znieť napríklad: „Odfoťte niektorého člena vášho tímu ako rybárči na verejnom jazere.“, „Nájdite a odfoťte sa s človekom v oranžovom tričku.“, „Odfoťte celý tím sa hrať človeče.“ alebo „Jeden člen tímu musí prehnane ukazovať radosť z hračiek do piesku v hračkárstve.“ Možností je nekonečne veľa.

-Tlačová správa, Rastislav Gablovič, OZ Punkstream-

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články