KoktailReklama

O domácich miláčikov sa postarajú v novej veterinárnej klinike

By 15. júna 201216 júna, 2012No Comments

Zverland – najväčšie zdravotné stredisko pre zvieratá v našom okrese funguje už niekoľko dní na Radlinského ulici 37 v Piešťancoh. V nedeľu 17. júna tam pozývajú všetkých chovateľov domácich zvierat na Deň otvorených dverí.

[singlepic id=24831 w=320 h=240 float=right]Od 15.30 do 19.00 h môže každý využiť možnosť nazrieť do zákulisia veterinárnej kliniky a spoznať tak pozadie každodennej starostlivosti o zvieratá. Zverland je totiž veľký nielen svojou rozlohou, ale aj rozsahom poskytovaných služieb, od ambulantných zákrokov, možnosti dennej hospitalizácie až po špecializované chirurgické zákroky.

Návštevníkov, čaká aj živá hudba, občerstvenie a možnosť prispieť Piešťanskému útulku a občianskemu zdrženiu Mačky S. O. S.

Klienti Zverlandu môžu využiť parkovanie vo dvore kliniky, ale aj priestrannú čakáreň s LCD televízorom a automatom na vodu. Zdravotné stredisko tvoria dve samostatné vyšetrovne, ktoré umožňujú aj špecializovanú diagnostiku vrátane USG, EKG a videoskopie. Nechýba predoperačná miestnosť na prípravu pacientov, chirurgická miestnosť vybavená prístrojmi umožňujúcimi široké spektrum zákrokov. Aby sa zvieratá po operáciách v pokoji zotavili, sú umiestnené v hospitalizačnej miestnosti, v ktorej sa nachádzajú pooperačné boxy aj kyslíkový box pre urgentnté prípady. Laboratórium zase umožňuje diagnostiku infekčných ochorení.

Do všetkých týchto priestorov sa milovníci zvierat dostatnú iba počas Dňa otvorených dverí v Zverlande. Príďte sa pozrieť, ako môže vyzerať kvaltiná zdravotná starostlivosť o vášho miláčika.

Text: PR Zverland

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972