Top novinky z medzinárodnej výstavy kúpeľňového dizajnu vo Frankfurte nad Mohanom sa vďaka piešťanskej spoločnosti  Domoss a celoslovenskej siete kúpeľní MyBath dostali po pár mesiacoch aj na Slovensko. Vidieť ste ich mohli na výstave ISHsk, ktorá sa konala v priestoroch  Elektrárne Piešťany.

_MG_7031w

Jedným z príkladov top novinky bola séria kúpeľňového nábytku, sanity a doplnkov, Cape Cod dizajnéra Philippe Starcka a spoločnosti Duravit.  Cape Cod eliminuje bariéry, vďaka nemu sa príroda stáva organickou súčasťou kúpeľne. Spája masívne drevo, keramiku, ktorá má dušu, autenticitu, ktorá vás dostane. Umenie pop-hviezdy kúpeľňového dizajnu Phillippe Starcka a záruka kvality spojenej s Duravitom v sérii Cape Cod postúpili do ďalšieho levelu. Umývadlá stoja na pevných konzolách kontrastujúcich s teplom skutočného dreva. Tenké línie naoko krehkej, no v skutočnosti superpevnej keramiky vnesú do vášho priestoru dávku nevinnej čistoty. Kúpeľňa Cape Cod je miestom pre omladenie mysle, duše i tela. 

_MG_7275w

Novinky z kúpeľňového dizajnu renomovaných značiek Villeroy & Boch, Hansgrohe, Duravit, Hansa, Huppe, SanSwiss, Bette, Zehnder, Keuco, Sanit a Sopro vystavili dizajnéri v Piešťanoch v industriálnej expozícii – so surovými paletami, v pôvodnom priemyselnom prostredí Elektrárne. Spoločnosť Domoss  tento rok oslavuje 25 výročie založenia a tak sa v oslavnom duchu niesla aj táto výstava.


Virtuálne si môžete prezentované novinky kúpeľňového dizajnu pozrieť vo fotogalérii, alebo priamo na stránkach siete štúdií www.mybath.sk. Ak dávate prednosť možnosti vidieť tieto produkty naživo, navštívte niektorého z predajcov.

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972