Prvý októbrový týždeň sa nesie v znamení Medzinárodného týždňa nosenia detí a zároveň sa oslavuje aj Európsky týždeň dojčenia. Pri tejto príležitosti sa môžete zúčastniť aj viacerých akcií v Piešťanoch, pod názvom Nosenie je…

V pondelok 1. októbra sa od 10:00 h uskutoční v MC Úsmev stretnutie s poradkyňou v nosení, pričom sa dozviete viac o viazaní krátkych šatiek a úväzoch na chrbát.  Vrámci tejto akcie sa bude zdarma poskytovať aj poradenstvo pri dojčení od 10:00 do 13:00 h. Ak máte akýkoľvek problém s dojčením, prípadne ste tehotná a chcete sa vyhnúť najčastejším problémom pričom váhate zavolať laktačnej poradkyni, využite túto príležitosť a príďte sa poradiť do  Úsmevu.

V stredu 3. októbra sa  uskutoční cvičenie s deťmi v nosičoch a šatkách. Táto akcia začína o 10:00 h v Joga Juzi v Kolonáde na sídlisku A. Trajan.

Týždeň vyvrcholí prechádzkou mestom, ktorá je naplánovaná na piatok 5. októbra. Zraz bude o 10:00 h pri Dome umenia a tešiť sa môžete aj na losovanie o atraktívne ceny V prípade zlého počasia sa prechádzka presúva na iný termín.

-red-

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972