KoktailReklama

Namiešajte si vo svojom byte pestrý letný koktail

By 20. augusta 2013No Comments

Príroda hýri neskutočnou paletou farieb. Nechajte sa ňou inšpirovať a namiešajte si vo svojom príbytku príjemnú letnú atmosféru pomocou farebného bytového textilu, tapiet a doplnkov.

[singlepic id=46132 w=320 h=240 float=left]Farba je to, čo nášho života vnáša pestrosť. “Každý človek vníma farebné spektrum individuálne, každý má svoje obľúbené odtiene. Nie vždy máme odvahu skúšať neobvyklé kombinácie, ale v prírode sa často vyskytujú a nikto sa nad tým nepozastavuje. Ak sa k tomu odhodláte, váš príbytok môže získať úplne nový rozmer. Malinovoružová s fialovou, tyrkysovomodrá s pomarančovou, zelená so slivkomodrou, to sú len niektoré tipy pre možné kombinácie,” hovorí Zuzana Višňovská z piešťanského štúdia Inspira.

V lete je čas na malé či väčšie zmeny v priestore, v ktorom trávime svoj čas, či je to byt, kancelária, prípadne terasa. Do interiéru môžeme bez problémov preniesť inšpiráciu farebnými kombináciami z prírody. “Dnes je dovolené všetko, preto sa nebojte aj [singlepic id=46131 w=320 h=240 float=right]extravagantnejších spojení,” radí dizajnérka.

Ako namixovať pestrý letný interiérový koktail? Jednoducho, stačí siahnuť po bohatej ponuke farebného bytového textilu, tapiet a doplnkov. Pridáme kvety, alebo iné prírodné materiály a i keď sa ochladí, interiér vám bude pripomínať príjemné letné okamihy.

Najnovšie kolekcie farebných materiálov nájdete v priestoroch štúdia Inspira na Kukučínovej ulici v Piešťanoch neďaleko budovy hlavnej pošty.

[nggallery id=2450]

Text a foto: PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972