Námestie obsadia pivári, zahrá aj AC/DC revival

2. septembra 2013 Off Od

Obdobie festivalov nekončí v Piešťanoch ani začiatkom školského roka. Už 10. septembra štartuje na Námestí slobody Septemberfest, ktorý ocenia najmä milovníci piva.

[singlepic id=34734 w=520 h=350 float=center]

V centre opäť vyrastie veľkokapacitný stan. Budú v ňom ponúkať 25 druhov piva z veľkých aj menších pivovar z Čiech a Slovenska, ale nebudú chýbať ani zahraničné značky. Už tradične organizátori sľubujú aj bohatú ponuku dobrého jedla a zábavy.

Na festivale bude znieť hudba každý deň, v utorok až piatok od 18.00 h, v sobotu od 16.00 h a v nedeľu od 15.00 h. Ako prvá sa na pódiu predstaví slovenská country skupina Rovers (10. 9.). V stredu 11. 9. zaznejú svetové aj slovenské hity v jedinečnom prevedení za zvukov gitár, perkusíí a zobcovej flauty v podaní členov piešťanskej skupiny Edibles. Štvrtok bude patriť hosťom z Českej republiky – piešťanskú premiéru bude mať na Septemberfesta kapela Motovidlo. Rozšírený hudobný program je pripravený na piatok. Zahrajú Slina, AC/DC revival a Double Trouble. V sobotu to budú GyGy, Fuera Fondo a NaEx. Záver festivalu bude v nedeľu patriť dychovej hudbe Dubovanka.

 (inf)