Nadácia Adeli pripravuje benefičný golfový turnaj

Nadácia Adeli pripravuje benefičný golfový turnaj

21. apríla 2016 Off Od PNky.sk

Nadácia ADELI spolu s Golf & Country Clubom Piešťany pripravuje na sobotu 14. mája 1. ročník benefičného golfového turnaja pod záštitou Milana Lasicu. Výťažok bude v plnej výške využitý na úhradu rehabilitačného pobytu pre slovenských pacientov ADELI Medical Centra. Prostriedky chce nadácia získať z účastníckeho poplatku, predaja tombolových lístkov, aukcie umeleckých diel či prípadných finančných darov od účastníkov a návštevníkov podujatia.

Turnaj a bohatý sprievodný program bude prebiehať v golfovom areáli na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch. Moderátorom podujatia bude Michal Sabo a počas celého dňa si na svoje prídu nielen golfisti, ale i široká negolfová verejnosť, ako aj hendikepovaní účastníci.

Návštevníci sa budú môcť zapojiť do golfovej akadémie pre deti i dospelých za asistencie profesionálneho golfového trénera, zasúťažiť si o zaujímavé ceny v rôznych kategóriách a v rozdelení na golfistov i negolfistov. Okrem golfových atrakcií pripravené budú aj atrakcie pre deti, DJ a výborná hudba, ktorá nám spríjemní celý deň. Počas večerného vystúpenia by sa mala predstaviť skupina Jamestown a Itcho Pčelár. Viac informácií o tomto podujatí nájdete na golf.nadaciaadeli.sk.

-lt/Zdroj a foto: Nadácia ADELI-