Koktail

Na večeru do Kursalonu prišiel Andrej s kamarátkou

By 15. februára 2012No Comments

Hlavnú cenou súťaže Najsympatickejší pár Piešťan 2012 si vychutnal Andrej Jakubička s kamarátkou Hankou. Valentínsky večer v Kursalone pre nich nemal romantický význam, užili si ho v priateľskej atmosfére.

[singlepic id=25584 w=320 h=240 float=left]Víťaz súťaže povedal, že sviatok svätého Valentína preňho nie je výnimočným dňom. Strávil ho podobne, ako iné pracovné dni. Večer však mohol vyskúšať špeciality v Kursalone. Rozhodol sa pre steak.

„Kamarát, s ktorým sme súťaž vyhrali je momentálne v Karibiku. Inak by som tu bol s ním. Podobné súťaže totiž berieme ako recesiu,“ povedal Andrej. Víťazná fotografia podľa jeho slov vznikla na chate a poslal ju niekto z ich partie, bez toho aby o tom „hlavní hrdinovia“ vôbec vedeli. „Zdá sa, že väčšina čitateľov ten vtip pochopila, asi preto za ňu hlasovali,“ smial sa Andrej. Podobne to bolo podľa jeho slov aj v prechádzajúcich súťažiach, ktorých sa nechtiac zúčastnil.

Okrem hlavnej ceny mu to však žiadne iné výhody neprinieslo. „Snažil som sa raz ukecať mestských policajtov, hovoril som im, že ma možno poznajú z internetu, ale nepomohlo, ani keď si ma predstavili s miešačkou,“ uzavrel s humorom Andrej.

(mp)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972