Prvý prázdninový týždeň sa v Piešťanoch uskutoční 65. celoslovenský zraz Klubu slovenských turistov, na ktorý sa chystajú stovky priaznivcov turistiky i cykloturistiky. Do Piešťan zamieria na svoje stretnutie aj členovia turistických oddielov mládeže. Pre všetkých je pripravený bohatý program. Jeho súčasťou je tiež výlet historickým vlakom na zaujímavej trase Piešťany – Nové Mesto nad Váhom – Višňové, odkiaľ nasleduje výstup na Čachtický hrad a ďalej sa pôjde Malokarpatskou stopou.

Na hrade je naplánované prehliadka. Nasledovať bude túra po modrej značke na Veľký Plešivec a ďalej až do Šípkového. Nenáročnú 12 kilometrovú túru spestria krásne Výhľady. V Šípkovom vás čaká dobrá polievka.

Odchod vláčika zo stanice Piešťany je 8:00 h. Autobus zo Šípkového, ktorý vás privezie späť do Piešťan odchádza po 15:00 h. Zraz turistov je príležitosť ako vstúpiť do turistickej rodiny.

Cena výletu je pre dospelých 8 eur, pre deti od 3 do 19 rokov 4 eurá. Lístok je možné zakúpiť si na zrazovej prezentácii/registrácii v Dome umenia v stredu 4.7. od 17:00 h do 22:00 h a vo štvrtok 5.7. od 8:00 h do 20:00 h.
PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972