Mobilná ľadová plocha pred obchodným domom Prior bude v piatok 12. januára dejiskom benefičnej akcie „Myška na ľade“, ktorá bude určená pre všetkých malých aj veľkých korčuliarov, nekorčuliarov i krasokorčuliarov. Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na hudobný program s maskotmi, balóny, maľovanie na tvár, voňavý čaj, veľa súťaží a vystúpenie dievčat zo Skating Club Piešťany. Výťažok navyše pomôže dobrej veci, poputuje totiž na pomoc pre Danka Bučenca z Myjavy. Myška poteší deti v čase od 15.30 do 18.00 hodiny.

Občianske združenie mesta sa spolu s partnermi podujatia, ktorými sú kancelária primátora Mesta Piešťany, Samkos, Pekáreň na rožku, Plantex a Agira, Ekom a obchodný dom Prior, rozhodli pomôcť dobrej veci.

Danko Bučenec je 23-ročný mladý muž, ktorý trpí viacerými diagnózami. Problémy sa mu darí len s ťažkosťami prekonávať s pomocou starostlivej mamy. Diagnostikovanú má tuberkulóznu skleróza, autizmus, mentálnu retardáciu stredne ťažkého stupňa, epilepsiu, tumory na mozgu, cysty na obličkách, histamínovú intoleranciu,intolerancia kravského mlieka a vysoký krvný tlak, depresie a stavy agresivity. Ak by ste chceli Danka podporiť, ale nestihnete podujatie, môžete sa tak urobiť prostredníctvom portálu ludialudom.sk.

-red-

 

 

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972