Koktail

Mládežnícky ples v Krakovanoch už v sobotu

By 6. februára 2012No Comments

Plesová sezóna pokračuje. Už 11. februára sa v Kultúrnom dome Krakovany uskutoční 6. Mládežnícky ples, ktorý organizuje Rímskokatolícka cirkev, farnosť Krakovany.

[singlepic id=25271 w=320 h=240 float=left]„Týmto plesom chceme ukázať mladým ľuďom, ako sa dá slušne a kultúrne zabávať a je alternatívou k bežným diskotékam. Našou snahou je, aby sa mladí ľudia naučili základné pravidlá etikety, aby si vytvorili pozitívny vzťah k spoločenským tancom a tak pozdvihli kultúrnu úroveň,“ povedala za organizátorov Marcela Klinovská.

Ples je určený nielen kresťanskej mládeži, ale aj všetkým, ktorý sa páči pripravený programom. Vystúpi v ňom tanečný pár Dominika a Milan z tanečného klubu M-Dance Hlohovec a hostia sa tiež môžu tešiť na  scénický tanec Pater noster.

„Večerom nás bude sprevádzať už tradične DJ Minoxi. Cena vstupenky je 13 eur. Je v tom zahrnutý prípitok, večera, minerálka a kapustnica. Neváhajte, rezervujte posledné vstupenky a zažite aj vy pravú plesovú atmosféru na plese mladých,“ pozvala na podujatie Marcela Klinovská.

V prípade záujmu o vstupenky volajte 0907 290 070 alebo kontaktujte organizátorov cez FB.

[nggallery id=1397]

-inf-

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972