Koktail

Miss Piešťany 2013: Toto sú finalistky

By 20. októbra 2013No Comments

Finálová zostava súťaže Miss Piešťany 2013 je už známa. Počas dvoch kastingov, ktoré sa konali 29. septembra a 10. októbra 2013 v hoteli Magnólia v Piešťanoch, vybrala päťčlenná porota finálovú dvanástku tohto ročníka súťaže krásy. Na ich výbere sa podieľala aj známa televízna moderátorka Diana Hágerová.

[singlepic id=48304 w=520 h=340 float=center]

Dievčatá okrem tradičnej disciplíny súťaží krásy – promenády v plavkách, museli absolvovať pohovor s porotcami. Dôležitý pri predstavovaní bol úsmev, sebavedomý prejav, aj jasné predstavy o životnom smerovaní uchádzačiek.

Porotcovia ocenili nielen ich krásu ale aj odvahu. Dievčatá boli sebavedomé a istejšie svojimi prednosťami. Finalistky Miss Piešťany sa okrem krásnych tvári vyznačujú aj niečim iným. Tri z nich zdobia viditeľné tetovania.

Medzi tými, ktoré porotu zaujali a dostali sa ďalej, bola aj Klaudia Drahová. „Rodina a okolie moju účasť vnímajú veľmi pozitívne a fandia mi,“ povedala 16-ročná kráska.

Dvanástku dievčat čaká pestrý program, ako aj náročná príprava na finálový večer. Od utorka 15. októbra 2013 začala príprava na finále vo Fitness SiTy, pod odborným dohľadom trénera Jozefa Valachoviča. Dievčatá tu majú aj možnosť vybrať si z bohatej ponuky skupinových cvičení ako napríklad jumping, zumba, pilates a ďalších.

V priebehu niekoľkých dní bude nasledovať skúšanie šiat, plaviek, fotenie v ateliéri a nácviky choreografie na finálový večer.

O tom, ktorá z nich sa stane Miss Piešťany 2013 a získa mnohé hodnotné ceny sa rozhodne 22. novembra 2013, v Dome umenia v Piešťanoch.

Viac informácii nájdete na webovej a facebookovej stránke súťaže.

[nggallery id=2564]

REKLAMAijav-ucto

Text: Tlačová správa Miss Piešťany 2013 Foto: Jaro Halás

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972