Neočakávaným fantastickým darčekom obohatil charitatívny aukčný salón Adeli spevák Michal David. Do aukcie, na ktorej bude sám spievať, venoval v prospech postihnutých detí aj dospelých skutočnú vzácnosť – fotografiu, na ktorej je spoločne s Eltonom Johnom, vlastnoručne podpísanú oboma.

foto MICHAL DAVID + ELTON JOHN

REKLAMA

kia akcia

O ich stretnutí i o tom, ako fotografia vznikla, povedal Michal David: „Je to fotka z koncertu Eltona Johna v Prahe v O2 Aréne 2010, ktorý sa konal dva týždne pred mojím koncertom k 50. narodeninám. Pre mňa to bol úžasný darček, pretože dostať sa k Eltonovi na koncerte do zákulisia a osobne mať možnosť sa s ním porozprávať, je viac-menej nemožné. K  tomu som dostal pozvánku na Charitatívny koncert Lady Gaga u Sira Eltona Johna vo Windsore, kde som sa s ním opäť stretol a kde mi aj podpísal fotografiu. Spoznal ma a hneď sa pýtal, ako dopadol koncert. Tam som sa osobne stretol aj s Lady Gaga.“

Tento nevšedný zberateľský kúsok a okrem toho dobrý pocit z pomoci tým, ktorí to potrebujú, si môže odniesť jeden z návštevníkov 4.ročníka Charitatívneho aukčného salóna Adeli, ktorý sa uskutoční v Piešťanoch, v Kursalone, 23. októbra 2014 o 19.30 h. Výťažok z dražby tejto fotografie, z dražby 40 diel popredných slovenských výtvarníkov a z predaja tombolových lístkov bude rozdelený medzi 7 pacientov s neurologickými poruchami pohybu na zabezpečenie kvalitnej rehabilitácie. Novinkou tohtoročnej aukcie je tombola, v ktorej bude možné vyhrať zaujímavé knihy s podpismi autorov, ale aj šperk, či hodnotné originálne výtvarné diela. Prvou cenou bude dielo M. A. Bazovského.

Text a foto: Tlačová správa

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972