Koktail

Mestský park bude opäť rozprávkový

By 31. mája 2013No Comments

Po vlaňajšom úspechu pripravilo Materské centrum Úsmev vydarené podujatie pre deti aj tento rok. Park sa zmení na rozprávkový už 8. júna. Túto krajinu fantázie môžete navštíviť od 10.00 do 15.00 h.

Odvážne deti budú pomáhať variť zázračný elixír čarodejniciam. Pomôžu nájsť princeznej hrášok, ktorý mala ustlaný v posteli a ktorý jej nedal celú noc spať. Vodníkovi pochytajú všetky rybičky a kačičky. Maruške pomôžu nazbierať jahôdky pre macochu a Jankovi Hraškovi odnesú obed pre otecka, ktorý ťažko pracuje na poli. Zachváti ich zlatá horúčka. Pomôžu mnohým rozprávkovým bytostiam ako je Popoluška, Šeherezáda z 1000 a jednej noci, pirátom, dinosaurom a stretnú aj tučniakov z Madagaskaru. V závere podujatia zachránia princeznú pred drakom a za čo budú pozvaní na jej svadbu.

REKLAMA

bike-centrum

Deti sa na akcii môžu tešiť aj na zábavný program pripravený Pizzou Mizzou, Túlavou Knižnicou a C@M languages.

V závere Prechádzky rozprávkovým parkom sú pre deti pripravené zábavné atrakcie ako skákací hrad, trampolína, autíčka, aquazorbing. Deti budú môcť vidieť tancovať psíka. Súčasťou akcie je vytvorený priestor pre rodinný piknik v parku pri príležitosti medzinárodného dňa piknikov.

Na všetky deti sa tešia mnohé rozprávkové bytosti, ktoré sa budú snažiť pripraviť deťom a ich rodinám nezabudnuteľný deň plný zážitkov.

Pozrite si fotogalériu z minulého roka:

[nggallery id=1714]

(inf)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972