Vedenie mesta Piešťany spoločne so zástupcami spoločnosti Kaufland v piatok 8. júla slávnostne odovzdalo do užívania lanovú loď na detskom ihrisku na sídlisku A. Trajana. Podujatie spestril Šašo Ľuboš a deti sa tešili aj zo sladkostí, nápojov a hračiek.

IMG_6190Vyskúšať nový prvok na obľúbenom detskom ihrisku prišli škôlkari z MŠ F. E. Scherera, ale aj deti z okolia. Ešte pred prestrihnutím pásky sa im prihovorili primátor, viceprimátor aj zástupcovia spoločnosti Kaufland. „Na začiatku tohto celého ma oslovila pani Martina Drličková – Rojková, ktorá ma požiadala, aby som oslovil Kaufland s tým, či by neprispeli na ďalší prvok na tomto ihrisku,“ prihovoril sa viceprimátor Michal Hynek. Zástupcovia hypermarketu súhlasili a mestu odovzdali  na tento účel 10-tisíc eur. Keďže loď sa radnici podarilo vysúťažiť za lanovú loď nižšiu cenu, dohodli sa, že zvyšné peniaze použijú na aj na nákup lavičiek a odpadkového koša pre ihrisko.
Primátor Miloš Tamajak poďakoval spoločnosti Kaufland a informoval, že aj mesto sa snaží detské ihriská na území mesta priebežne dopĺňať a opravovať: „V tomto roku pribudnú dve veľké moderné detské ihriská na uliciach A. Hlinku a Valová.“

IMG_6189Deti si lanovú loď hneď vyskúšali a užili si aj vystúpenie Šaša Ľuboša. Na záver boli aj obdarované sladkosťami, nápojmi a malými darčekmi. Kaufland totiž pri tejto príležitosti podporil podujatie aj formou nákupných poukážok v hodnote 500 eur.

 

Zdroj: Tlačová správa, ilustr. foto:. E. Bereczová, A. Drahovská. Článok obsahuje reklamné údaje, pozn. red.

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972