Connect with us

Koktail

Krojovaný Anna bál roztancuje Kursalon

Published

on

V sobotu 25. júla sa všetci priaznivci tradícií a folklóru môžu tešiť na krojovaný Anna bál v priestoroch Kursalonu. Občianske združenie Cesta pomoci pripravilo o 17:00 prezentáciu folklórnych skupín na Námestí slobody, ktoré sa zoradia do sprievodu po Winterovej ulici. Po príchode do Kursalonu do tanca zahrá Vavrinecká trojka z Lančáru a predstavia sa aj folklórne skupiny Žito z Piešťan, Holeška z Prašníka, Modrovanky – Krojovanky z Modrovej a Pobedimčan z Pobedíma.

mp-07-24-11-31661Anna bály sa tešili veľkej popularite už v minulom storočí a okrem hudby prinesú obyvateľom mesta aj pohľad na tradičné ľudové kroje a zvyky. Všetkých účastníkov čaká zábava spolu s folklórnymi skupinami a organizátori z občianskeho združenia Cesta pomoci pripravili v spolupráci s partnermi podujatia tombolu so zaujímavými cenami. Takto to vyzeralo počas Anna bálu v roku 2011.

Podujatie podporili ProDES s.r.o. Nové Mesto nad Váhom, ABATEK s.r.o. Vrbové, KAMEA ELECTRONICS s.r.o. Piešťany, Kursalon s.r.o. Piešťany a RESPECT SLOVAKIA s.r.o. Piešťany. Pripravená je bohatá tombola, do ktorej cenami prispeli GYRON – HYFA Banka, COOP Jednota Senica, Milan Charvát – Záhradné centrum Piešťany, KURSALON Piešťany, Plantex s.r.o. Veselé, T-Mode Piešťany, Starosta obce Drahovce ing.. Juraj Klein, Oľga Mišíková – poradkyňa kozmetiky ORIFLAME, Cukráreň REKOR D SK, s.r.o. Piešťany, Cukráreň LEKO Piešťany, Cafe bar AZTEK Piešťany, CAFE PROMENADA Piešťany, Elizabeth Cafe s.r.o. – prevádzka Reštaurácia Le Griffon Piešťany, Plavebná spoločnosť p. Spála Piešťany, CALMA s.r.o. Bratislava – Vláčik piešťanský expres, Čokoládovňa Monsalvy Piešťany, SAUNA CENTRUM HEINOLA Piešťany, Klub vodného póla Piešťany, Obchodný dom PRIOR Piešťany, Peter Magula – FAMA COFEE – PRAŽIAREŇ KÁVY Piešťany, ELOS – Ing. Jánošík, Kúpeľný hotel THERMIA PALACE Piešťany, SIMEA s.r.o. Piešťany, MaBaK spol. s r.o.- PROFÍK Piešťany, Rodina Ladislava Lekára z Drahoviec, Reštaurácia KOUTSKÁ PIVNICA Piešťany, Snack bar ROXANA Piešťany, CESTA POMOCI, o.z.. Piešťany.

Advertisement
Hello GPT

-lt- foto: Martin Palkovič

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články