Connect with us

Koktail

Koledníci Dobrej noviny môžu prísť aj k vám – domov či do zariadenia

Published

on

Koledovanie Dobrej noviny sa bude konať na sviatok sv. Štefana 26.12.2015 od 13:00 hod a koledníkmi budú deti v sprievode dospelých animátorov. Malých koledníkov si môžete objednať aj domov alebo do hotelov, zariadení pre seniorov a podobne. Podporou Dobrej noviny tak prispejete k rozvoju komunít v subsaharskej Afrike. Motto tohto ročníka znie: Voda je život.

V prípade záujmu o prijatie koledníkov Dobrej noviny sa môžu obyvatelia Piešťan zapísať do zoznamu v kostole, nahlásiť e-mailom: dn.piestany@gmail.com (meno, adresa, tel. kontakt), alebo na tel. čísle: 0908 400 363. Koledníkov môžu prijať aj právnické osoby – hotely, zariadenia pre seniorov…

Advertisement
Hello GPT

Ak niekto nechce, alebo nemôže prijať koledníkov a má záujem podporiť projekt Dobrej noviny, môže tak urobiť aj finančným príspevkom priamo na číslo účtu 294 045 7894 / 1100, Tatra banka, alebo darcovskou SMS v hodnote 2 € v čase od 1. novembra 2015 do 31. januára 2016 vo všetkých mobilných sieťach s textom DMS DOBRANOVINA na číslo 877 (podiel prevádzaný na účet zbierky z každej DMS je 1,92€).

Dobrá novina je zároveň verejnou zbierkou, povolenou Ministerstvom vnútra SR. Z výťažku verejnej zbierky podporí Dobrá novina v roku 2016 viaceré rozvojové projekty, vytvárajúce podmienky na dôstojný život detí, mladých ľudí, dospelých, rodín a komunít v krajinách subsaharskej Afriky. Bližšie informácie o projekte Dobrej noviny sú aj na stránke http://www.dobranovina.sk/.

Advertisement
Hello GPT

MB, Zdroj a foto: www.dobranovina.sk

 

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články