Život v Piešťanoch sa počas nadchádzajúceho víkendu rozhodne nezastaví, opäť je na pláne množstvo rozličných podujatí, ktoré potešia milovníkov športu, kultúry i nákupov. Už dnes večer je v Dome umenia na pláne Slávnostný gala program s názvom Poďme spolu vandrovať pri príležitosti 20. výročia založenia folklórneho súboru Máj. V Kursalone si zase môžete od 20:00 užiť koncert zostavy Róbert Ragan jr. Trio. Siesta pláž čakajú v sobotu 24. septembra od 9:00 závody Formule Future a Piešťanský pivovar zase zažije ďalšiu BabyBurzu a pre deti budete môcť nakúpiť doplnky, oblečenie, obuv i hračky.

Rovnako v sobotu dopoludnia vypukne 11. ročník plenérovej výstavy fotografií Park Foto, ktoré potrvá až do 18:00. Milovníci turistiky si zase prídu na svoje v rámci 37. ročníku Bakuľového pochodu. Na Kúpeľnom ostrove sú zase na pláne od 10:00 Poľovnícke slávnosti, ktoré organizujú Slovenské liečebné kúpele Piešťany a prebiehať budú celý víkend. Neďaleký hrad Beckov zase čakajú Tekvicové slávnosti, ktoré tiež potrvajú v sobotu i v nedeľu. Nadácia ADELI spolu s Richardom Hattalom pripravila charitatívne podujatie Zumba pre Kristínku, počas ktorého sa bude zumbovať pod dohľadom inštruktoriek Katky Augustinekovej, Marcely Šimonovej a Táne Mesárošovej. Stredná odborná škola záhradnícka v spolupráci s Mestským kultúrnym strediskom mesta Piešťany pripravili na 14:00 Kvetinové korzo, po ktorom bude nasledovať slávnostné vyhlásenie výsledkov súťaže Victoria Regia 2016. V programe vystúpia tanečná Latino Brasil Show Grupo CALIENTE a PREẞBURGER KLEZMER BAND.

Mesto Piešťany pripravilo Piknik v parku, spoločné posedenie v mestskom parku pri detskom ihrisku s pirátskou loďou. Nabitý víkend zavŕši v nedeľu 25. septembra Narodeninový recitál speváčky Lucie Bílej.

-lt-

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972