Connect with us

Koktail

Karneval rozžiaril celý Úsmev

Published

on

Materské centrum Úsmev na ulici Andreja Hlinku pripravilo v piatok 12. februára ďalšie nezabudnuteľné chvíle vďaka karnevalovej akcii. Dohromady až 35 detí so svojimi rodičmi zaplnilo priestory do posledného miesta. Vynikajúcu atmosféru i zábavu najrôznejších masiek dotvárala balónová výzdoba či girlandy a deti si užili aj rôzne hry.

70

Najmenší sa veľmi potešili, pretože ich navštívila dvojica z ich obľúbenej rozprávky Ľadové kráľovstvo – Anna a Elza. Bola to vlastne trojica, pretože s nimi prišiel aj ich kamarát snehuliak Olaf. Detičky sa mohli vyblázniť pri guľovačke s Olafom, či hádzaním loptičiek so šašom. Trošku si tiež potrápili hlávky hľadaním a skladaním správneho obrázku.

Advertisement
Hello GPT

V tvorivých dielňach si mohli zasnežiť, vyrobiť šaša a dať tak priechod svojim umeleckým ambíciám. Aj si trošku začarovali s Elzou, až im vlasy stáli. Rovnako asi vlasy stáli aj rodičom, no nie od statickej energie, ale kvôli doslova uragánu, ktorý veľká zabávajúca sa skupina detí spôsobila. Materské centrum Úsmev naplnilo svoju úlohu, a pomohlo vytvoriť pár milých spomienok všetkým.

-DD-

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články