Connect with us

Koktail

Karavanisti prídu na jarný zraz. Návštevníci kolookruhu sa môžu zastaviť na guláš

Published

on

Počas nadchádzajúceho víkendu od 5. do 7. mája sa v Campingu Pullmann uskutoční Jarný zraz. V sobotu 6. mája sa v priestoroch Saint Tropez Baru, ktorý je súčasťou areálu campingu, tiež otvoria sezónu pre širokú verejnosť.  V rámci toho sa bude podávať popoludní guláš a grilované špeciality. Zájdite teda na Kolookruh Sĺňava a zastavte na ľavej strane Váhu pod Červenou vežou.

Pre karavanistov je v piatok večer o 18:00 h pripravené privítanie a grill party. V sobotu si  účastníci Jarného zrazu užijú voľný program, v rámci ktorého môžu navštíviť Kúpele Piešťany a vyskúšať procedúry, alebo absolvovať výlet po cyklotrasách či prehliadku Parku miniatúr v Podolí.

Podvečer sa zapoja do otvorenia sezóny v Saint Tropez Bare, kde sa bude od 15.00 h podávať tradičný hovädzí guláš a budú sa grilovať rôzne špeciality. Večer je naplánovaná opekačka pri táboráku. „V týchto dňoch sa brány kempu otvárajú pre nadšencov karavaningu a od tohto víkendu si budú môcť návštevníci užívať letnú sezónu a obyvatelia Piešťan a okolia tiež služby bufetu na cyklotrase. Saint Tropez Bar zahajuje svoju poslednú sezónu tak ako ho poznáme, takže určite neváhajte prísť. Ostatné si pre vás necháme ako prekvapenie,“ pozýva majiteľ Jozef Pullmann.

Advertisement
Hello GPT

-rp-

Advertisement
Hello GPT
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články