Aj toto leto si vďaka OZ Punkstream môžeme užiť východnú a Japonskú kultúru. Síce nie šesť minuloročných večerov, ale za to celé dve noci. Tento rok sa uskutočnia Japonské večery v stredu 16. 8. a 30. 8. počas celého večera a noci, konkrétne od 18:00 do 5:00 (prvých spojov) v čajovni Slnovrat Piešťany.


Na čo sa môžeme tešiť? Program je naozaj pestrý plný prednášok, diskusií, premietania, hier… Nebudú chýbať kartové hry Magic The Gathering a Yu-Gi-Oh!, papierové okuliare pre virtuálnu realitu (Virtualreality Cardboard), ďalej si môžu zúčastnení nakresliť FanArt a nebude chýbať ani polnočný kvíz. Nezabudneme ani na premietania Anime, Anime Music Videos (AMVs), TOPvideos, Kpop súťaže…

Prednášky pre večer 16. 8. 2017

Od 18:45
Čo je eva foam a ako s ňou pracovať (Mishel Art)
Čo je eva foam, aké druhy poznáme, kde ju zoženieme a ako sa s ňou pracuje…

Od 20:00
Online časopis Abdon a jeho aktivity (Denisa Kancírová, AZI)
Ako vznikol a funguje časopis Abdon. Ako je možné fungovať online a dobrovoľne? Pridruženie dcérskeho projektu Amatérske príbehy. Vznik stolovej hry a jej ukážka.

Od 21:30
Úvod do japonských náboženstiev (Aneta Brežáková)
V Japonsku prevládajú dve hlavné náboženstvá: pôvodné šintó a budhizmus. Tieto dve náboženstvá sa navzájom prelínajú a formujú tradície japonského národa. Mimo iného je v Japonsku aj kresťanstvo a niekoľko ďalších náboženstiev. Aká je ich história ako sa vyvíjali a pár ďalších faktov a zaujímavosti sa budete môcť dozvedieť priamo na prednáške.

Zmena programu vyhradená.

Viac informácií na FB udalosti.
Kontakt: komunita.punkstream@gmail.com

TS, Rastislav Gablovič, OZ Punkstream

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972