Tanečná súťaž Jahoda DŽem má pred sebou už piaty ročník, o tituly zabojujú desiatky tanečníkov. Súťažiaci sa stretnú v súbojoch jeden proti jednému v štyroch kategóriách, HIPHOP a BREAKIN budú určené dospelým, v BREAKIN KIDS a HIPHOP KIDS sa predvedú tanečné talenty do 15 rokov. O víťazoch bude rozhodovať skúsená porota v zložení Sunni, Romski, Lilou a Kieran, ktorá pre tanečníkov navyše chystá workshopy, o hudbu sa postarajú DJ Miloš a EDWARD GOOSE. Podujatie sa v uplynulých rokoch konalo v priestoroch Základnej školy F. E. Scherera, tentoraz tanec oživí v sobotu 9. decembra Elektrárňu Piešťany, štart je na pláne o 15.15 hodine.

„Nečakali sme, že Jahoda džem naberie takýto úspech, a bude pokračovať ďalšie roky. Som veľmi rád, že si zachoval svoje miesto medzi tanečnými akciami, a rok čo rok sa rozrastá a posúva vpred. Súťaž je tradične organizovaná v kúpeľnom meste Piešťany. Teším sa, čo nové Vám – tanečníkom, dokáže Jahoda džem každým rokom priniesť,“ informuje o súťaži na webových stránkach Boris “Bobeš” Turčan.

Prvý tanečný džem organizovali Boris “Bobeš” Turčan s Patrikom Horňákom (Bboy Cyrax), konal sa v roku 2011. Ich cieľom bolo zvýšiť počet tanečných akcií na Slovensku, aby sa tanečníci častejšie stretávali a udržiavali komunitu pokope.

-inf/Zdroj a foto: Jahoda DŽem, thebobo.sk-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972