KoktailReklama

Ja a mama – oblečenie, ktoré budú vaše deti milovať

By 8. novembra 2013No Comments

Obchod JA A MAMA vznikol veľmi rýchlo – od nápadu po otvorenie uplynulo iba pár týždňov. Myšlienka priniesť do Piešťan zaujimavé oblečenie pre dievčatá a mamičky sa stala počas prázdnin realitou. Teraz už môžete vybaviť šatník vašich detí krásnymi kúskami buď priamo v predajni na Nálepkovej ulici č. 28 (Cylinder), alebo prostredníctvom internetového obchodu jaamama.sk.

JA A MAMA ponúka oblečenie viacerých známych značiek. Jednou z nich je Rosalita Senoritas, kde každý kúsok dýcha španielskym temperamentom. Rosalita to je slnko, radosť a značná dávka elegancie – zosobnené v šatách pre malé i väčšie slečny.

wrosalita 2

Kultovú taliansku značku Benetton určite netreba predstavovať. V jej plnom názve – United Colors of Benetton je zašifrovaný nezameniteľný znak ich detského oblečenia: úžasné žiarivé farby v spojení s kvalitnými materiálmi.

benetton

Vinrose pochádza z Holandska. Pri tejto značke je na prvom mieste pohodlie pre dievčatá aj chlapcov. Oblečenie je trendy a zároveň nadčasové. Značka dáva kvalitu na prvé miesto a  väčšina jej produktov je vyrobená v Európe.

Vinrose-JURK--TUNIEK-Blac-11544-800-600

Viac fotografií nájdete na www.jaamama.sk.

-pr-

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972