Netradičná výstava, ktorá prináša na Slovensko najnovšie trendy z medzinárodného veľtrhu ISH 2015. To je ISHsk, ktorá sa koná v priestoroch objektu Elektrárňa Piešťany pod záštitou kúpeľňových štúdií DOMOSS a celoslovenskej siete kúpeľní MyBath.

philippe-starck-cape-cod-duravit-ISHsk-2015[1]

Každé dva roky sa výstavisko vo Frankfurte nad Mohanom zmení na oázu inovatívneho kúpeľňového dizajnu. 198-tisíc návštevníkov si na ploche viac ako 260-tisíc metrov štvorcových mohlo prezrieť novinky svetových značiek a zvučných dizajnérskych mien v kúpeľňovom svete. Medzi odbornou verejnosťou nechýbali dizajnéri z kupeľňových štúdií MyBath, aby mohli špičkové technológie, najnovšie trendy a prvotriedne materiály preniesť do vašej najintímnejšej sféry. A po prvýkrát si môžete tie najlepšie novinky pre rok 2015 pozrieť aj na Slovensku, už 22. a 23. apríla v Piešťanoch.

Netradičná expozícia
Novinky z kúpeľňového dizajnu renomovaných značiek Villeroy & Boch, Hansgrohe, Duravit, Hansa, Huppe, SanSwiss, Bette, Zehnder, Keuco, Sanit a Sopro vyniknú v industriálnom štýle expozície – so surovými paletami, v pôvodnom priemyselnom prostredí Elektrárne Piešťany, v architektonickom skvoste, ktorý bol nominovaný na cenu CE-ZA-AR 2014.

Privítajte to najlepšie zo sveta kúpeľní, sanity a doplnkov spolu so spoločnosťou DOMOSS, ktorá pôsobí na trhu bývania už 25 rokov.

Výstava sa koná pod záštitou renomovanej siete kúpeľňových štúdií MyBath. V prípade, že by ste sa radi zúčastnili napíšte nám na mybath@mybath.sk a my vám následne odošleme pozvánku, kedže výstava je určená pre pozvaných hostí.
Bližšie informácie o výstave môžete nájsť na www.mybath.sk.

ishsk[1]

elektrarna-rez-res[1]

PR

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972