Connect with us

Koktail

Inspira prináša iné lahôdky

Published

on

Ako vyzerá interiér vášho bytu či domu? Cítite sa v ňom príjemne? Ak máte pocit, že mu niečo chýba alebo by potreboval zmenu, vieme, kde nájdete to, čo potrebujete.

[singlepic id=47627 w=560 h=385 float=center]

Advertisement
Hello GPT

Piešťanské interiérové štúdio Inspira v piatok 20. septembra oficiálne otvára svoje dvere na novej adrese. Kedysi tu sídlili lahôdky. Odteraz  tu nájdete  iné, interiérové, lahôdky. Na rohu Royovej a Kukučínovej ulice, oproti hlavnej pošte, priamo v centre mesta, máte možnosť v krásnych presvetlených priestoroch nájsť všetko, čo potrebujete pre skrášlenie vášho interiéru.

Tapety, záclony, závesy, garniže a závesné systémy, mechanizmy na rímske rolety a japonské steny, dekoračné predmety rôznych [singlepic id=47631 w=320 h=240 float=right]štýlov –  to je len časť ponuky nového štúdia. „Snažíme sa mať pre zákazníka stále niečo nové. Momentálne je to najnovšia ponuka kolekcie belgických tapiet.  Ak zákazník potrebuje odbornú radu, sme mu plne k dispozícii. V prípade, že potrebuje vidieť vybranú vzorku vo svojom interiéri, nie je problému mu ju zapožičať,“ hovorí Zuzana Višňovská  a pozýva všetkých záujemcov do novootvoreného štúdia.

Advertisement
Hello GPT

ŠTÚDIO INSPIRA
Royova 1 (oproti pošte) · Piešťany
tel.: 0917 197 988 · e-mail: inspira@emaila.sk · www.inspirapiestany.sk

Otváracie hodiny
Pondelok – Piatok: 10.00 – 18.00
Sobota: 09.30 – 12.00

Advertisement
Hello GPT
[nggallery id=2510]
Autor: PR Foto: mp
Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články