Koktail

Hoteláci varili v relácii Kamily Magálovej

By 28. októbra 2013No Comments

Dobrá reklama pre Hotelovú akadémiu Ľudovíta Wintera a veľká skúsenosť pre jej študentov. Adam Máčik zo 4. C triedy a Martina Rajnicová z 5. D triedy súťažili 30. septembra o prvenstvo v relácii RTVS s názvom Tajomstvo mojej kuchyne.

[singlepic id=48619 w= h= float=left]V obľúbenom kuchárskom programe, ktorého moderátorkou je známa herečka Kamila Magálová  prezentovala Martina Rajnicová svoju šikovnosť a zručnosť pri príprave jeleních medailónikov na šípkovej omáčke s pečenou tekvicou hokaido. Adam Máčik pripravoval bravčové medailóniky s hubovým ragú s pikantnou quinoaou so zeleninou.

Diváci, ktorými boli študenti HAĽW, sa tiež nenechali zahanbiť. Svojim povzbudzovaním, potleskom a sympatickým vystupovaním si získali moderátorku Kamilu Magálovú, ktorá zamierila do ich radov a niektorých vyspovedala.

Ťažkú úlohu mali aj porotcovia – Pavel Pospíšil, Braňo Križan a Kamila Magálová, pretože súťažiaci boli naozaj veľmi vyrovnaní, zruční a ich vystupovanie bolo profesionálne. Víťazstvo nakoniec prisúdili Martine Rajnicovej. Reláciu odvysiela RTVS už v nedeľu 3. novembra.

Text: Tlačová správa HAĽW Foto: RTVS/Archív HAĽW

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972