Hokejbalové ihrisko v Mestskom parku vyzerá stále lepšie. Obnova sa realitou stala vďaka piešťanským hokejbalistom, Nadácii Jána Korca a Mestu Piešťany. Ruku k dielu však priložili i piešťanskí florbalisti.


Prvú novembrovú sobotu zobrali do rúk brúsny papier, štetce a farbu a pustili sa do brúsenia, škrabania a následne natierania podporných konzol mantinelov, zvarov na nich a taktiež plôch mantinelov, ktoré boli dopĺňané z pôvodného ihriska.

Tréneri a hráči zo starších žiakov a dorastu, za dopoludnie okrem natierania stihli tiež vyzametať ihrisko a vyčistiť ho od napadaného lístia.

Na ihrisku tiež už pribudli polepy s názvom a označením partnerov, rovnako ako kamery na jeho okraji. Vďaka nim vidí operátor mestskej polície, čo sa deje na ihrisku, ale aj v okolí vrámci parku a policajti tak môžu v prípade potreby v lokalite zasiahnuť.

Ihrisko s novým povrchom je prístupné  okrem športovcov aj širokej verejnosti. Podľa informačnej tabule je hra na ňom podmienená použitím halových tenisiek alebo inline korčulí.

-th- Foto: -mk-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972