V druhú februárovú sobotu popoludní sa deti vyšantili na fašiangovom karnevale, ktorý organizovalo Materské centrum Úsmev, Mesto Piešťany, TTSK a MsKS. Na karneval do nádherne vyzdobených priestorov MsKS zavítali nielen víly, motýle, Elzy, princezné, nevesta, spidermani, ale aj kominár, hasiči, brušná tanečnica, pretekár McQueen, netopiere, lienka, včielka, srnka a množstvo ďalších nádherných masiek.

Deti si otestovali svoje schopnosti na zábavných stanoviskách, kde pomáhali pirátom chytiť morské živočíchy, nakŕmiť Nema a jeho priateľov. S hrdinami so Star Wars si otestovali presnosť svojej mušky pri triafaní loptičky do jamky. Včielke Máji a Vilkovi pomohli pozbierať z kvietkov peľové guličky. S Annou a Elzou zbierali žalude pre hladnú veveričku v rozprávkovom lese plnom zvieratiek.

Za ochotu pomôcť svojím obľúbeným rozprávkovým postavičkách ich ako odmena čakalo maľovanie na tvár a tvorivé dielničky, v ktorých si mohli vyrobiť šaša s bláznivými účesmi podľa svojich predstáv.

Tesne pred tancovačkou sa ešte rozcvičili pri pohybových aktivitách a potom už veselici nič nebránilo. Zábavy si deti užili pri vláčiku, tancovaní na obľúbené detské pesničky, hrami s padákom a balónami, no nechýbal ani dážď z konfiet. A že deti na karnevale patria medzi vychované deti, všetko po sebe krásne pozametali. V závere sa organizátori s deťmi rozlúčili bublifukovým prúdom.

 

Sálou sa niesol veselý smiech detí a aj rodičov, čo len potvridlo, že Materskému centru Úsmev sa opäť podarilo zorganizovať krásne podujatie, na ktoré budú deti a rodičia radi spomínať. Organizátori ďakujú všetkým dobrovoľníkom, ktorí pomohli pripraviť pre rodiny s deťmi fašiangový karneval.

 
MC Úsmev

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972