Koktail

Druhú Quiz Night vyhral tím Adeli

By 22. novembra 2013No Comments

Ako sa volal prvý slovensko-americký film? Čo znamená skratka „mp“ vo výraze mp3? Ako sa volalo Námestie slobody za socializmu? Aj na tieto otázky museli správne odpovedať účastníci druhej C&M Languages Quiz Night, ktorá sa uskutočnila U čiernej pani. Ak ste ju zmeškali, organizátori vás pozývajú na jej tretie pokračovanie, ktoré odštartuje 17. decembra o 19.00 h na tom istom mieste.

[singlepic id=48984 w= h= float=center]

V rokoch 2005 až 2007 malo toto podujatie desiatky pravidelných návštevníkov. Niektorí z nich prišli aj na jej druhé tohtoročné pokračovanie, pretože Quiz Night majú spojenú s dobrou zábavou. Súťažiaci vytvorili tímy, ktoré museli správne zodpovedať jedenásť náročných otázok, ale bez použitia akýchkoľvek elektronických zariadení. Vďaka tomu sa presvedčili, aké je ťažké prísť na odpoveď bez použitia internetového vyhľadávača.

Najviac bodov tentoraz získal tím Adeli a najmenej Smile Clinic. Najlepší a najhorší účastníci boli štedro odmenení. Víťazi získali obed v Kursalone a hviezdna rota vstupenky na finálový večer Miss Piešťany 2013.

Viac informácií nájdete na Facebooku.

(mp)

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972