Na piatok 26. júna pripravilo občianske združenie Maressa podujatie pri príležitosti konca školského roku s názvom Detský zábavný deň. Prišlo veľa detí, ktoré sa zabavili spolu s opicou Mareskou a šaškami, potešil ich dog dancing a aj tanečná súťaž. Okrem atrakcií sa konala aj benefičná tombola. Výťažok z nej poputuje na potreby útulku a charitatívny rozmer bol ešte rozšírený o projekt zberu starých okuliarov Lions Clubu Piešťany.

Na Detský zábavný deň pripravili organizátori množstvo aktivít pri ktorých sa zapotili nielen maličké a veľké deti, ale aj ich rodičia. Jednou z nich bola súťaž v tanci, kde svojimi kreáciami bojovali o zaujímavé ceny. Do programu sa zapojila aj Saška Vavrová s Dog Dancing Clubom Slovakia a predviedla so svojimi psíkmi profesionálne a zábavné tanečné predstavenie.

obr_03

Nasledovala módna prehliadka detského obchodu, počas ktorej videli účastníci krásne oblečenie pre maličké deti aj budúce mamičky. Ďalej sa ako modeli predviedli  rôzne odevy pre psíkov útulkáči Mičo, Dudy, Cindy a Egona. Súčasťou programu bola tiež tombola, ktorá priniesla výťažok až 220 eur. Peniaze budú použité na kúpu krmiva a potrieb pre zvieratá z Útulku Piešťany. Zároveň sa konala zbierka starých a nepotrebných okuliarov pre ľudí z rozvojových krajín, organizovaná Lions clubom Piešťany. Vyzbieralo sa približne 50 kusov.

„Ďakujeme firmám a spoločnostiam, ktoré nám verili napriek tomu, že sme relatívne novým občianskym združením a podporili nás sponzorsky. Aj vďaka nim sa nám podarilo zrealizovať zábavné popoludnie. Veľmi pekne ďakujeme všetkým, ktorí sa prišli nielen zabaviť, ale aj urobiť dobrý skutok,“ povedala predsedníčka občianskeho združenia Maressa Marcela Sedláková.

-OZ Maressa-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972