Materské centrum Úsmev privíta už budúci týždeň v utorok 13. októbra o 16:45 vo svojich priestoroch učiteľov z medzinárodnej hudobnej školy Yamaha. Na ukážkovej hodine kurzu s názvom “Rytmické krôčiky“, určeného pre vekovú skupinu 4 – 6 rokov sa môžete prísť nezáväzne pozrieť ako sa deti prostredníctvom hudby učia vnímať rytmus, melódiu a intonáciu. V rámci hodín sa naučia spolupráci, základnej hre na hudobné nástroje a odbúrajú svoj ostych a strach pri vystupovaní pred publikom.

cropped-yamaha-header

Hudobná škola Yamaha ponúka kurzy zamerané pre rôzne vekové skupiny. “Robik“ je určený najmenším medzi 4 – 18 mesiacom života, “Prvé krôčiky v hudbe“ zase deťom od 1,5 do 5 rokov a ďalším je voľne nadväzujúci kurz “Rytmické krôčiky“, určený 4 až 6 ročným. Hudobno- pohybové hry s Robikom, Mackom a chobotnicou Jajkou, piesne, básne, skladby rôznych žánrov, hra na hudobné nástroje a výtvarné i pracovné činnosti, to všetko a ešte mnoho ďalšieho zažijú deti na hodinách. Malí virtuózi sa v sprievode rodiča naučia tematické piesne, rytmické hry, základné ovládanie hudobných nástrojov a pohybu s aktívnym počúvaním hudby.

piestany ukazka 2015 RK-page-001_resizeHudobná škola Yamaha pôsobí po celom svete a patrí k najväčším organizáciám svojho druhu. Vznikla v Japonsku v roku 1954, od roku 1967 funguje tiež v Európe a od roku 1994 aj v Slovenskej republike. Zásada školy znie: “Nie sú nehudobní ľudia. Sú iba nerozvinuté talenty.” Ponuka školy predstavuje široké spektrum vyučovacích odborov pre deti už od 4 mesiacov. Rozsiahle vyučovacie koncepty a metódy, zodpovedajúce veku detí umožňujú, aby práve otvorené “vývojové časové okná” boli optimálne využité. Momentálne študuje v hudobnej škole Yamaha v Čechách a na Slovensku viac ako 12,000 študentov.

-lt/Hudobná škola Yamaha-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972