KoktailReklama

Cyklisti máte zimný “absťák“? V CYKLOŠTÚDIU nezmrznete a navyše sa veľa dozviete

By 2. februára 201212 apríla, 2012No Comments

Zima konečne ukazuje svoju pravú tvár. Keďže Piešťanci sú rod bicyklový, je možné, že niektorí už pociťujú alebo v dohľadnej dobe začnú pociťovať “cyklistický absťák“. Ak však prídu do CYKLOŠTÚDIA v PT Univerzál, určite ich obíde. Príležitosť tu nájde aj národ nebicyklový, ktorý radšej chodí pešo. Návšteva štúdia však môže pomôcť nielen im, ale i všetkým, ktorí sa chcú o sebe dozvedieť viac a spraviť niečo pre seba.

[singlepic id=25055 w=320 h=240 float=left]Piešťanské CYKLOŠTÚDIO je športové štúdio, ktoré sa venuje dvom typom indooršportu –cyklistike /bicyklovaniu/ a chôdzi. Cvičí sa na stacionárnych bicykloch a walking trenažéroch, teda mechanických pásoch určených na chôdzu. „Cieľom nášho štúdia je naučiť ľudí správne cvičiť a taktiež sa im snažíme vštepiť základy fyziológie, aby vedeli čo sa deje s ich telom pri fyzickej aktivite. Snažíme sa ukázať im, ako zbytočne neplytvať silami, energiou, čo sa následne väčšinou prejaví nielen na fyzickej schránke, ale hlavne na psychickej úrovni,“ vysvetľuje Zuzana Jáčová, majiteľka štúdia. „Dôležité v našom pohľade je, aby sme neboli nálepkami spoločnosti, ktorá prezentuje niektoré moderné, väčšinou nezmyselné trendy, ktoré skôr človeka o zdravie pripravia ako mu ho upevnia. Odmietame propagovať a podporovať [singlepic id=25051 w=320 h=240 float=right]akýkoľvek druh diét na chudnutie a učíme ľudí spoznávať ich telá a vážiť si ich. Nemôžeme predsa chudnúť celý život. Týranie akejkoľvek ľudskej zložky smeruje k nerovnováhe v nás, dodáva Z. Jáčová.

Bicyklovanie a chôdzu v štúdiu podľa Zuzany Jáčovej zvolili preto, že tento pohyb je pre ľudský organizmus prirodzený. Nepoužívajú sa žiadne protirotačné pohyby, ktoré môžu poškodzovať pohybový aparát. Týmito cvičeniami sa posiľuje nielen silový aparát, ale predovšetkým kardiovaskulárny systém. V rytme príjemnej hudby uvoľníte aj psychiku a zrelaxujete. „Príďte, ukážeme, pomôžeme,“ pozýva Z. Jáčová.
Volajte 0904 959319 alebo príďte do PT – UNIVERZÁL E.F. Scherera 17, na 1. poschodie.

Časový rozpis lekcií v CYKLOŠTÚDIU Piešťany:

[singlepic id=25058 w=520 h=400 float=center]

[singlepic id=28149 w=320 h=240 float=center]

[nggallery id=1387]

Autor: dj Foto: Martin Palkovič

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972