Koktail

Cukrárky chystajú rekord: Najväčší sladký obraz z muffinov

By 2. októbra 2013No Comments

Amatérske cukrárky z celého Slovenska vytvoria v kúpeľoch obraz na motívy slovenskej ľudovej rozprávky. Pokus o ustanovujúci republikový rekord sa uskutoční v sobotu 5. októbra od 9. do 17.00 h v Café Palace Hotela Balnea Esplanade.

Najväčší sladký obraz amatérske cukrárky od Svidníka po Myjavu zostavia na ich súťažnej celoslovenskej výstave výstave tort s tématikou rozprávok. Na podujatí budú súťažiť v štyroch kategóriách: torty, sladké postavičky, medovníky a rozprávkové motívy z korálok, prútia, papiera, látky, drôtu či iných materiálov. Informovala o tom Eva Čániová, šéfredaktorka časopisu Torty od mamy.

Na podujatí sú podľa jej slov vítané aj deti, na ktoré tam bude čakať chalúpka z 800 medovníkov aj bábkové predstavenie.

Medzi hosťami nebude chýbať kráľovná slovenského cukrárstva Jožka Zaukovcová. Organizátor – Communication House, slovenský vydavateľ časopisu Torty od mamy, očakáva účasť asi 200 amatérskych cukrárok a cukrárov. Podujatie spojil s ochutnávkou súťažných prác pre širokú verejnosť, na ktorú je vstup voľný.

Text: Tlačová správa

REKLAMA

IJaV-2

About

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972