Čo by ste radi videli v Hradnom biografe?

Čo by ste radi videli v Hradnom biografe?

4. februára 2018 Off Od PNky.sk

Na hrade Beckov plánujú v sezóne 2018 sériu rôznych večerných podujatí pre návštevníkov. Chystá sa znovuobnovenie večerného premietania filmov pod názvom Hradný biograf. Návštevníci majú aktuálne možnosť navrhnúť filmy, ktoré by radi videli a získať za to odmenu.

„V týchto mesiacoch hrad ešte spí, ale my ani vy určite nie, a tak sme sa rozhodli vám ponúknuť možnosť ovplyvniť výber večerných filmov, ktoré by sme pre vás počas leta pripravili, a ktoré by ste si radi na hrade pozreli. Z návrhov 9. februára vyberieme tie najlepšie, ktoré budú mať najviac lajkov,“ vyzývajú na aktivitu prevádzkovatelia hradu na svojej facebookovej stránke. Jeden z návrhov bude odmenený voľným vstupom na hrad pre štyri osoby.

Návrhy na filmy už padli rôzne, ale zatiaľ sa najviac pozdáva klasika Sedem statočných, a pre deti najnovšia rozprávka Coco. Padlo tiež odporučenie na slovenský horor z roku 2012 s názvom Zlo, keď podľa navrhovateľky to môže byť večer na hrade celkom strašidelné. Hlasujúcim sa pozdávajú tiež návrhy ako Báthory, Kráľova priazeň alebo Pomáda. Svoje nápady môžete pridať ešte aj vy a rovnako môžete hlasovať za navrhnuté tituly na FB Hradu Beckov.

-red- Foto: Ľuboš Balažovič