Chystá sa jarný šatníkový detox – zapojiť sa môžete aj vy

Chystá sa jarný šatníkový detox – zapojiť sa môžete aj vy

12. februára 2018 Off Od PNky.sk

Máte v šatníku kabelky, topánky, oblečenie v tip top stave, ktoré ste už na sebe nemali ani nepamätáte, alebo ste ho nemali vôbec oblečené? Skúste Jarný šatníkový detox, urobte si priestor v skrini a navyše sa dobre zabavte pri maškrtách a dobrej hudbe. Ak máte naopak pocit, že nemáte čo na seba, môžete tu doplniť veci, ktoré sa vám hodia.

 

„Urobte si „jarné upratovanie“ šatníka s oblečením a doplnkami (dámske, pánske, detské) s následným predajom vytriedeného oblečenia – v dobrom a čistučkom stave. Predovšetkým ide o nosené oblečenie, ktoré sme využili na pár príležitosti, alebo už sme sa doňho nezmestili, ale stáva sa, že v skrini nájdeme aj to s visačkou, ktoré tiež na našom bazáre privítame. Návštevníkov čaká privítanie v podobe sladkej maškrty, módne kúsky, ktoré nájdu svojich nových majiteľov a samozrejme super nálada :),“ pozývajú organizátorky.

Predávajúce sa môžu prihlásiť mailom na veronika.marekova@yahoo.com (neváhajte, počet miest je limitovaný). Termín uzávierky prihlášok 15. 2. 2018.

Jarný šatníkový detox sa uskutoční 3. marca 2018, v čase od 9:00-13:00 h vo Ville Hungaria, Rázusova 9, Pieštany.

-inf-