Už o pár dní sa na rôznych miestach Starej Turej bude nakrúcať celovečerný hraný film Pivnica. Na novinke v slovensko-poľsko-českej koprodukcii sa podieľa režisér Igor Voloshin s hercami a herečkami ako Jean-Marc Barr, Olga Simonova, Jana Oľhová, Ján Mistrík, Csongor Kassai, či Roman Skamene. Pre nakrúcanie v Starej Turej aktuálne hľadá štáb množstvo komparzistov, takže ak si chcete zahrať vo filme neváhajte.

Prvá klapka padla 8. mája a posledná by mala koncom júna. Naplánovaných je celkovo  34 nakrúcacích dní, pričom točiť sa bude v Novej Lehote, Starej Turej, Topoľčiankach a v centre Bratislavy. Dej príbehu je Milanovi a Táni, ktorí bojujú s manželskou krízou. Autorom scenára je Richard Pupala. 

Filmári pre nakrúcanie v Starej Turej hľadajú množstvo komparzistov vo veku od 8 do 70 rokov. V stredu prebehne osobná registrácia všetkých záujemcov priamo v Starej Turej. Ak si chcete zakomparzovať vo filme a vidieť sa neskôr v kine na plátne treba poslať registračný email na adresu komparzbratislava@gmail.com s predmetom Pivnica komparz. Medzi informáciami o sebe uveďte meno, priezvisko, vek, adresu a pošlite aktuálnu fotku postavy a tváre, bez slnečných okuliarov a iných osôb na snímke. Viac info tu.

-th- Ilustr. foto: FB Komparz Bratislava

 

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972