Materské centrum Úsmev bude v utorok 19. decembra dejiskom podujatia Bezplienková komunikačná metóda v praxi, ktorú pripravuje Sprievodca materstvom Piešťany. V čase od 10.00 do 12.00 hodiny sa môžete dozvedieť viac informácií o tom, ako vyzerá „bezplienkovanie“ v praxi, ale aj o tom v čom mamičkám pomôže uľahčiť život. Na pravidelných stretnutiach sú vítaní všetci, ktorý sa rozhodnú aplikovať Bezplienkovú komunikačnú metódu v praxi.

Začiatočníci sa počas stretnutia môžu dozvedieť viac o tejto metóde, ale pokročilí „bezplienkáči“ si zase sprostredkujú rôzne rady a osobné skúsenosti. Medzi nimi aj ako na nočné neprebaľovanie, alebo na cestovanie autom i ako to nevzdať, keď sa nedarí. 

Bezplienková komunikačná metóda, alebo aj prirodzená hygiena novorodencov je najstarší a najekologickejší spôsob starostlivosti o vylučovanie bábätiek, znovuobjavený a adaptovaný na súčasný životný štýl. Je súčasťou vzťahovej výchovy a kontaktného rodičovstva, prehlbuje vzťah rodičov a dieťaťa. Pomáha pri kolikách a častej nespokojnosti bábätiek, je vhodná pre všetky deti už od narodenia, má ekologické a ekonomické výhody.

Vstupné na podujatie je 1,50 Eur

-inf/Zdroj a foto: Sprievodca materstvom Piešťany-

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972