Connect with us

Koktail

CFMJA Day na Deň detí prináša bohatý program

Published

on

CFMJA, teda Centrum futbalovej mládeže Jozefa Adamca, pripravilo na Deň detí v sobotu 1. júna bohatý program. Príďte si užiť množstvo zábavu zábavy, či vyhrať zaujímavú cenu.

Centrum futbalovej mládeže Jozeda Adamca združuje kluby OFK Trebatice, FK Krakovany a ŠK Borovce. CFMJA Day sa uskutoční na štadióne v Trebaticiach s podtitulom Futbal deťom = Úsmev deťom.

Na hlavnej ploche budete môcť sledovať dva zápasy tretích líg mladších a starších dorastencov. Nasledovať bude prípravný duel CFMJA U13/U12 – ŠK Slovan Bratislava U12.  Vrhoclom bude stretnutie 4. ligy medzi OFK Trebatice – ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice. Pred týmto zápasom sa uskutoční gratulácia Emilovi Adamcovi k osemdesiatinám a počas prestávky sa bude žrebovať zaujímavá tombola.

Advertisement
Hello GPT

Na vedľajšej hracej ploche čaká na návštevníkov ukážkový tréning starších žiakov, ale tiež rôzne súťaže s vrcholom v zápolení v kopaní jedenástok. Čaká vás tiež dobré jedlo a ďalšie zaujímavosti. 

Program:

Hlavná plocha:

Advertisement
Hello GPT

1. 10.00hod. CFMJA U19 – FK Kovo Beluša – 3.liga ZsFZ starší dorast
2. 12.30hod. CFMJA U17 – FK Kovo Beluša – 3.liga ZsFZ mladší dorast
3. 14.15hod. CFMJA U13/U12 – ŠK Slovan Bratislava U12 – prípravné stretnutie mladších žiakov
4. 17.00hod. OFK Trebatice – ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice /4.liga ZsFZ dospelý/ – pred zápasom gratulácia k životnému jubileu 80-tich rokov Emilovi Adamcovi a cez prestávku o 17.45 hod. tombola.

Ceny:
– wellness pobyt v hoteli LÖWE Piešťany s raňajkami pre dve osoby v hodnote 200,-€
– športová výstroj v hodnote 100,-€ a finančný poukaz na nákup športovej výstroje a vybavenia vo výške 100,-€ od firmy Futbalservis
– wellness permanentka pre dve osoby na 8 vstupov v Regeneračnom centre LINEA v hodnote 150,-€
– československý dres Jozefa Adamca s podpisom
– futbalový zájazd pre dve osoby podľa vlastného výberu v hodnote 500,-€ od spoločnosti FutbalTour

Advertisement
Hello GPT

Pomocná plocha:

1. 12.45 – 13.45hod. – tréningová jednotka starších žiakov U15/U14.
2. 14.00 – 15.00hod. – rôzne formy súťaží – strieľanie na presnosť na rôzne bránky, prekážková dráha bez lopty, s loptou.
3. 15.20 – 15.30hod. – súťaž v kopaní jedenástok v dvoch vekových kategóriách do 15 rokov a od 16 rokov, pre víťazov je pripravená finančná odmena vo výške 50,-€, pre najlepšieho chytajúceho „lapača“ – brankára je pripravený plaketa.

Advertisement
Hello GPT

Priestory areálu:

10.00 – 19.00hod. – varenie kotlíkového gulášu, príprava syrov a prezentácia farmárskych výrobkov, ovocný stánok, prezentácia formy doliečovania a regenerácie u športovcov – lokálna kryoterapia, pre deti bude pripravený skákací hrad Aladin, radarová futbalová bránka, gladiátori súboje s molitanovými tyčami.

Advertisement
Hello GPT

-red-

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články