Connect with us

Koktail

Cez víkend si môžete v Piešťanoch dopriať broskyňové pochúťky

Published

on

Už nadchádzajúci víkend od piatku 4. augusta do nedele 6. augusta si budete môcť dopriať v centre Piešťan broskyňové pochúťky. Zuckmann Villa v spolupráci s miestnou pestovateľskom firmou Plantex a oblastnou organizáciou cestovného ruchu Rezort Piešťany vás pozývajú na gastronomické špeciality z broskýň, ktoré práve dozrievajú v sadoch vo Veselom.

 

Advertisement
Hello GPT

Piešťanský víkend broskyňových pochúťok je už tretím pokračovaním spolupráce medzi piešťanskými prevádzkovateľmi reštaurácií a pestovateľmi. Jahodový i marhuľový víkend sa stretli so záujmom zákazníkov a organizátori veria, že tomu nebude inak ani pri broskyňovom víkende.

V Zuckmann Vile, ktorú nájdete na vstupe na piešťanskú pešiu zónu, pre vás pripravili zaujímavé jedlá zo sviežeho letného ovocia.

Advertisement
Hello GPT

Podávať sa bude:

• Broskyňový Aperol – Aperol s „augustovým“ ovocím
• Broskyňovo-jogurtové smoothie – letné osvieženie
• Grilovaný kurací filet s broskyňovo-pikantnou salsou , listový šalát – štavnaté maso so sladko ostrou salsou, výber listového šalátu
• Broskyňový koláč – domáci vlažný maslový koláč servírovaný s vanilkovou zmrzlinou
• Grilovaná broskyňa s medovým krémom – opečená broskyňa so škoricou a s medovým mascarpone krémom

Ak vás chuť broskýň láka po celý rok, neváhajte navštíviť sady spoločnosti Plantex vo Veselom, kde aktuálne prebieha aj samozber. Natrhať si tak môžete kvalitné ovocie v dobrej cene a po zavarení si ho dopriať počas celého roka, až do budúcej úrody.

Advertisement
Hello GPT

PR Ilustr. foto: Plantex

Advertisement
Hello GPT
Pokračovať v čítaní
Advertisement Hello GPT

Populárne články