Celoslovenský Deň objatí bude aj v Piešťanoch

Celoslovenský Deň objatí bude aj v Piešťanoch

18. júna 2018 Off Od PNky.sk

Už 27. júna 2018 sa vo vyše 35 slovenských a 20 zahraničných mestách uskutoční siedmy ročník slovenského dňa objatí. Minulý rok sa vďaka dobrovoľníkom podarilo rozdať vyše 100-tisíc objatí, no tohtoročnou témou bude šíriť radosť, vďačnosť a nádej. Predsa len objatie je niečo, čo dokáže pomôcť, vyliečiť a vyčariť úsmev na tvári, a to úplne zadarmo a nielen v Deň objatí.

Objatia budeme v Piešťanoch rozdávať od 10 hodiny, predovšetkým na námestí (ďalšie miesta, kde nás nájdeš pridáme na samotnú udalosť na facebook-u – Hug Day Piešťany 2018). Našim špecifickým symbolom bude to, že budeme držať kartóny s nápismi „Objatie zadarmo“ (popr. „Free Hugs“), vďaka čomu nás veľmi ľahko nájdeš (taktiež sa väčšinou budeme pohybovať v skupine 3-4 ľudí).

Pokiaľ z teba srší radosť a máš rád objatia, tak ich poď s nami rozdávať, pretože „huggerov“ nie je nikdy dosť. V prípade, že sa ním chceš stať, tak nás kontaktuj prostredníctvom Facebook-u, či mailu (kontakt je uvedený nižšie).

P. S. pokiaľ nás nezastihneš, tak poteš svoji objatím svoju rodinu, či priateľov, určite im vyčaríš úsmev na tvári a zlepšíš im ich deň ?

V prípade, že sa chceš stať „huggerom“, poprípade máš ďalšie otázky, tak nás kľudne kontaktuj prostredníctvom mailu, a to komunita.punkstream@gmail.com

Koordinátor pre mesto Piešťany: OZ Punkstream
Udalosť na FB pre mesto Piešťany: https://www.facebook.com/events/234338407334051/
Oficiálna udalosť na FB (všeobecná): https://www.facebook.com/HugDaySlovakia/
Webstránka: www.hugday.sk/

TS