KoktailReklama

CD Dar ako vianočný dar

By 29. novembra 2011No Comments

V polovici decembra to bude rok, čo svetlo sveta uzrelo CD Dar, ktoré nahrala skupina Don Bosca pôsobiaca v kostole sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch. Za tú dobu ho už má 800 majiteľov a vďaka nim poputuje na projekt Domu pokoja v obci Lúka nad Váhom, ktorého cieľom je záchrana nenarodených životov a podpora osamotených mamičiek, 1500 eur.

[singlepic id=22637 w=350 h=280 float=left]CD sa nahrávalo v štúdiu Kuulfabrik v Bratislave a je na ňom deväť náboženských piesní, ktoré spieva zbor počas bohoslužieb. „Nájdete na ňom upravenú podobu piesne Haleluja svetoznámeho Leonarda Cohena, ale aj náboženské piesne, ktoré sú hitmi na festivaloch, či mládežníckych stretnutiach,“ hovorí dirigentka Katarína Dibdiaková.

Nech sa páči malá „ochutnávka“:
Skupina Dona Bosca pri kostole sv. Cyrila a Metoda v Piešťanoch: DAR by PNky.sk

CD Dar môže byť zaujímavým vianočným darom. Kúpiť si ho môžete v predajni Spirito na Nálepkovej ulici, ale v Dobrej knihe na Teplickej ulici. Pred Vianocami pripravujú speváci ešte koncert Je v nás čas Vianoc v nedeľu 18. decembra o 17.00 h v Art Jazz Gallery v Kursalone. Znieť budú predovšetkým vianočné piesne, ale určite zaznie aj nádherné Haleluja.

Autor: ht

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972