Slovak Ghost Hunters „lovili“ v Čachticiach a Čahtickom podzemí už niekoľko ráz. Najbližšiu sobotu 12. augusta máte príležitosť stretnúť sa s nimi počas priateľských, no stále odborných rozhovorov na miestach v Čachtickom podzemí, miestach paranormálne aktívnych.

Slovenskí lovcovia duchov majú z Čachtíc silné zážitky. V novembri minulého roka navštívili Drugetovu kúriu, ktorá bola postavená na začiatku 17. storočia. Kedysi tu žila dcéra Báthoryčky, Katarína Nádašdyová. V tomto dnes pomaly chátrajúcom sídle malo hradné panstvo usporadúvať bujaré zábavy pre hostí. Členom skupiny sa tu podľa ich vyjadrenia podarilo nahrať na diktafón jasný hlas, ktorý vravel „Zabi ho“.

V ten istý večer sa ešte presunuli do Čachtického podzemia. Nainštalovali kamery a diktafón. Podľa ich slov zachytili neidentifikovateľné hlasy v nemčine. Omnoho silnejší zážitok však mali pri situácii, keď sa zavesený ruženec začal otáčať z ničoho nič. To, ale kamery nezachytili, pretože všetka technika prestala v tejto chvíli fungovať.

Pozrite si video, ktoré SGH zverejnili na svojom youtube kanáli a ak máte chuť sa trochu báť, zájdite za nimi v sobotu o 20:00 h do Čachtického podzemia.

-red- Ilustr foto: FB, Youtube screenshot

About PNky.sk

Redakcia:
Martin Palkovič – zodpovedný redaktor
redakcia@pnky.sk

Inzercia:
inzercia@pnky.sk
Cenník inzercie

Vydavateľ:
HPA, s.r.o .
Bodona 768/48
92101 Piešťany
Slovenská republika
IČO: 47 465 972